Kursinių darbų gynimai 2019 m. sausis

• Pagrindinių studijų studentų atsiskaitymas už kursinius darbus (profesinę praktiką) Fotonikos ir nanotechnologijų institute vyks 2019 m. sausio mėn. 24 d. 10 val. NFTMC, B236 aud. (B korpusas, II aukštas)

Pagrindinių studijų kursinių darbų (profesinės praktikos ataskaitų) atsiskaitymas Fotonikos ir nanotechnologijų institute 2019 m. sausis SU RECENZENTAIS

Recenzentams darbą pateikti prieš 3 darbo dienas iki nustatytos svarstymo dienos. Jei, iš anksto suderinus, recenzentas sutinka, galima pristatyti ir vėliau.

Darbus atsinešti į gynimą.

Gynimo metu turėti raštiškus recenzento ir vadovo atsiliepimus su siūlomais įvertinimais (reikalavimai rašto darbams ir formos patalpintos instituto tinklalapyje).

• Optoelektronikos medžiagų ir technologijų antro kurso magistrantų atsiskaitymas už mokslinę tiriamąją praktiką (kursinis darbas) Fotonikos ir nanotechnologijų institute vyks 2019 m. sausio mėn. 25 d. 10 val. NFTMC, B336 aud. (B korpusas, III aukštas)

Magistrantų mokslinių tiriamųjų praktikų (kursinių darbų) atsiskaitymas Fotonikos ir nanotechnologijų institute 2019 m. sausis SU RECENZENTAIS

Darbus atsinešti į gynimą.

Gynimo metu turėti raštiškus recenzento ir vadovo atsiliepimus su siūlomais įvertinimais (reikalavimai rašto darbams ir formos patalpintos institute tinklalapyje).