Aprašymas

VIZIJA – pripažintas visuomenės prestižinis fundamentinių ir taikomųjų mokslų krypčių institutas, kuriame dirbti ir mokytis yra garbė ir privilegija.
MISIJA – kurti ir skleisti mokslo žinias ir pridėtinę vertę kuriančias inovacijas tenkinančias visuomenės poreikius bei ugdyti visapusiškus mokslo ateities lyderius ir specialistus telkiant talentus ir suteikiant aukščiausios kokybės mokslinę infrastruktūrą ir žinias.
VERTYBĖS – inovatyvumas, komandinis darbas, pasitikėjimas, atvirumas, tyrimų idėjų laisvė, nuomonių įvairovė, akademinė etika.

Vilniaus universiteto, Fizikos fakulteto, Fotonikos ir nanotechnologijų institutas – šakinis akademinis padalinys vykdantis fundamentinius ir taikomuosius mokslinius tyrimus puslaidininkių medžiagotyros ir optoelektronikos srityse. Institutas kuria žinias ir ruošia aukštos kvalifikacijos specialistus.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos