Naujienos

Moksleivių vasaros stovykla "Jaunųjų mokslininkų vasaros stovykla"

 

„Nacionalinės mokslo populiarinimo sistemos plėtra ir įgyvendinimas“ Nr. 09.3.3-ESFA-V-711-02-0001

 

 

Headeris

Mielieji moksleiviai,

Suteikiame galimybę pasimatuoti mokslininko profesiją. Turėsite galimybe 3 dienų stovykloje susipažinti su jaunaisiais mokslininkais fizikos, taikomųjų mokslų, lazerių srityje ir įsitraukti į jų vykdomus mokslinius tyrimus. susipažįstant su skirtingomis metodologijomis, technologijomis, prietaisais tiesiogiai dalyvaujant tyrimuose, eksperimentuose.

Moksleiviai kartu su mokslininku išsikeltų nesudėtingą, tačiau aktualų, jiems įdomų klausimą, į kurį bandytų patys, bet prižiūrimi mokslininko atsakyti atliekamų eksperimentų laboratorijose pagalba. Taip moksleiviai įgytų ne tik teorinių žinių, bet ir išbandytų darbą laboratorijose, susipažintų su mokslininko darbo specifika, naudojama infrastruktūra, suvoktų kaip kuriami išradimai ir inovacijos. Moksleiviai po 2-4 būtų padalinti po mokslininkų laboratorijas, 3 dienas padirbėtų laboratorijose su mokslininkais, pasivaikščiotų ekskursijose po laboratorijas.

Moksleivių įsipareigojimas: Paskutinę dieną pristatyti, ką sužinojo (atrado) savo 15 minučių prezentacijose, kurias paskui parsivežtų į savo mokyklas ir pristatytų savo bendramoksliams.

Moksleiviai turės galimybę padirbėti su skenuojančiu elektroniniu mikroskopu, Atominės jėgos mikroskopu įvairiais moksliniais lazeriais, technologine medžiagų auginimo įranga ir t. t.

Stovyklos datos – birželio 19 d. liepos 5 dieną.

Stovykla nemokama.

Trukmė – 3 dienos.

Vieta – Nacionalinis fizinių ir technologijų mokslų centras, Saulėtekio al. 3, Vilnius.

Kompensuosime maitinimą – 16 eurų vienam asmeniui per dieną.

Daliai studentų (ne Vilniečių) kompensuosime atvykimo į Vilnių išlaidas.

Daliai studentų (ne Vilniečių) kompensuosime nakvynės išlaidas.

Moksleiviai, gali pasikviesti 2-3 draugus iš savo mokyklos į stovyklą ir dalyvauti vienoje komandoje.

Norintis dalyvauti stovykloje turi užsiregistruoti iki birželio 16 dienos el. paštu. j , atsiunčiant mokyklą, adresą ir pageidaujamas dienas.

Justinas Baužys

Technologijų perdavimo specialistas (vyriausiasis specialistas)

Tel. 8 5 2366273

Mob. +37060034126

Tel. 8 5 2234469

Mokslo ir inovacijų departamentas

Inovacijų skyrius

ir Taikomųjų mokslų institutas

Vilniaus universitetas

 

foto1  foto2

foto3  foto5

                                             foto4

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos